Balvos realizēts mikrouzņēmuma „ASNA-G” projekts Nr.17-07-AL19-A019.2101-000010 ar nosaukumu „Masīvkoka kvalitatīva pārstrādāšana un ražošana mikrouzņēmumā IK „ASNA – G’’”. Projekts tika iesniegts Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) Latvijas Lauku attīstības programmas 2014 - 2020. gadam pasākuma „Lauku ekonomikas dažādošana un dzīves kvalitātes veicināšana vietējo attīstības stratēģiju īstenošanas teritorijā” ietvaros.
     Projekta kopējo attiecināmo izmaksu summa ir EUR 17545,00 kur publiskais finansējums (ELFLA fonds) no šīs summas ir 70% - EUR 12281,50.
    Projekta īstenotājs Nauris Pomers nonācis pie secinājuma, ka Latvijā attīstās pieprasījums pēc dabīgā materiāla – koka izstrādājumiem, aizvien populārāks paliek masīvkoka mēbeļu izstrādājumi pēc individāla pasūtījuma – galdi, gultas, krēsli, trepes un citi izstrādājumi. Mikrouzņēmums IK”ASNA-G” jau kopš 2012.gada izgatavo dažādu izmēru koka mēbeles pēc individuāla pasūtījuma.       Projekta rezultātā iegādātā frēzmašīna uzlabos esošo darbinieku darba apstākļus, samazināsies putekļu izmeši, kā arī palielināsies apstādes efektivitāte Ziemeļlatgalē
Informāciju sagatavoja IK „ASNA - G” direktors Nauris Pomers
Foto: Nauris Pomers

 

 

 

 

    

 

 

       Pašnodarbināta persona Māris Lāpāns ir realizējis ELFLA projektu  "Digitālās skaņu pults iegāde". Projekta Nr. 17-07-AL19-A019.2101-00013, par summu EUR 2928.33, no kuras EUR 2049.83 ir publisks finansējums.

       Projekta mērķis ir ieviešot savā darbībā modernās tehnoloģijas, nodrošināt profesionālu un kvalitatīvu savu producēto pasākumu tehniskos risinājumus, piedāvāt šo pakalpojumu citu pasākumu organizatoriem.

 

 

 

 

   Uzņēmums SIA „Wake up” ir realizējis LEADER projektu Nr. 17-07-AL19,2101-000015 „Balvu veikparka modernizēšana”.

    Šis ir otrās kārtas pirmais realizētais projekts!

   Projekta mērķis ir modernizēt Balvu veikparku, un piesaistīt ne vien Ziemeļlatgales aktīvā  dzīvesveida piekrietējus, bet arī tūristus no visas Latvijas un citām valstīm, iegādāties aprīkojumu, kas ļaus kvalitatīvi pavadīt brīvo laiku ne vien vasaras sezonā, bet arī agrā pavasarī un vēlā rudenī. Projekta ilgtermiņa mērķis ir veicināt ekonomisko attīstību Ziemeļlatgalē, kā arī attīstīt tūrismu, kas paaugstinās vietējo iedzīvotāju dzīves kvalitāti un veicinās konkurētspēju.

   Mērķa sasniegšanai tiks radīti jauni papildus pakalpojumi, kas pagarinās tūrisma un aktīvās atpūtas sezonu. Pakalpojumu klāstu papildinās tadi elementi kā: slaids, kas piesaistīs profesionālus veikbordistus, katamarāni, SUP dēļu komplekts, hidrotērpi, kas paredzēti vēsākiem laikapstākļiem, un kubls. Projekta kopējās attiecināmās izmaksas ir 16 921.50 Eur, un publiskais finansējums 11 845.05 Eur.