Ziemeļlatgales biznesa un tūrisma centrs aicina piedalīties Uzņēmēju brokastīs, kas notiks 2016. gada 12. februārī plkst. 11:00 Ziemeļlatgales Biznesa un tūrisma centrā Vidzemes ielā 2b, Balvos.

Uzņēmēju brokastīs piedalīsies arī biedrības "Balvu rajona partnerība" stratēģijas administratīvā vadītāja Svetlana Tomsone, kura stāstīs par LEADER projektu aktualitātēm.

Programmā:
– rīta kafija, brokastis un muzikāls sveiciens;
– aktuālā informācija par iepirkumiem;
– aktuālā informācija par būvniecības normatīviem;
– informācija par LEADER projektu iespējām;
– diskusija par uzņēmējiem interesējošiem jautājumiem.

Lasīt tālāk ...

Biedrība „Latvijas Lauku forums” jau sesto gadu organizē projektu dižošanās akciju – konkursu „Dižprojekts”, lai popularizētu unikālas un reģionu teritorijām un iedzīvotājiem nozīmīgas idejas, kas īstenotas projektos ar LEADER pieejas finansējuma atbalstu. Konkursam tika izvirzīti astoņpadsmit diži projekti no visiem Latvijas reģioniem, ko īstenojušas biedrības, privātpersonas, uzņēmumi un pašvaldības.

„Ikviens no „Dižprojekta 2015” kandidātiem ir apliecinājums, ka lauki ir lieliska vieta, kur dzīvot, strādāt un atpūsties. Piesaistot LEADER pieejas finansējumu, projektu īstenotājiem ir izdevies radīt ilgtspējīgus un radošus risinājumus, kas ir nozīmīgi lauku attīstībā, spēcinot vietējo ekonomiku, uzlabojot dzīves kvalitāti un iedvesmojot apkārtējos. Dižprojektu kandidāti ir saskatījuši iespējas un tās pilnvērtīgi īstenojuši, izmantojot pieejamos resursus,” norāda „Latvijas Lauku foruma” izpilddirektore.

Lasīt tālāk ...

19. janvārī Ziemeļlatgales biznesa un tūrisma centrā konferenču zālē (starpstāvā) plkst. 10.00 notiks seminārs „TŪRISMA LOMA NEMATERIĀLĀ KULTŪRAS MANTOJUMA SAGLABĀŠANĀ ZIEMEĻLATGALĒ”.

Semināra mērķis: veicināt nemateriālā kultūras mantojuma saglabāšanu Ziemeļlatgalē, sekmējot tūrisma nozares attīstību.
Mērķauditorija: mājražotāji, lauku saimnieki, uzņēmēji, tūrisma speciālisti.

Lektors: „ Lauku ceļotājs” tūrisma un vides projektu eksperts, konsultants JURIS SMAĻINSKIS

Seminārs tiek organizēts ar Valsts Kultūrkapitāla fonda atbalstu VKKF projekta „Nemateriālā kultūras mantojuma saglabāšana un attīstība Ziemeļlatgalē” ietvaros.

Lasīt tālāk ...

Latvijas mājamatnieku darbu izstādē 2016. gada 13. un 14. aprīlī Rīgā!

Izstāde paredzēta plašai auditorijai. Šo izstādi apmeklēs arī 14 speciālisti no Krievijas (Kaļiņingradas), Lietuvas (Viļņas, Paņevēžas un Šauļiem), Igaunijas (Tallinas), Polijas (Žešovas), Zviedrijas (Haparandas), Somijas (Helsinkiem) un Norvēģijas (Bergenas un Oslo). Izstādes mērķis: veicināt inovatīvas mājamatniecības attīstību un mājamatnieku sadarbību un ekonomisko nostiprināšanos Baltijas jūras reģionā.

Reģistrēšanās dalībai izstādē līdz 2016. gada 1. februārim; produkcijas veida un nepieciešamās vietas apjoma pieteikšana katram dalībniekam jāveic līdz 11. martam pa e-pastu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., tel. 24550107 vai 29664063.

Lasīt tālāk ...