headerphoto

Nelielām grupām iespējams apmācības noorganizēt uz vairākām dienām

     

 

Projekta īstenotājs: Invalīdu sporta un rehabilitācijas kluba '"Medņeva"
Projekta kopējās izmaksas: 2 063,00 Ls, no Leader programmas 1856,70 Ls

Projekta „Invalīdu sporta un rehabilitācijas kluba "Medņeva" infrastruktūras kapacitātes paaugstināšana” īstenošanai 90 % saņēma no Leader programmas, līdzfinansējumu 10 % apmērā biedrība nodrošināja no saviem līdzekļiem.

 

 

Projekta mērķis: sekmēt un dažādot biedrības darbības sfēru, sakārtot infrastruktūru. Projekta uzdevumi: uzstādīt ugunsaizsardzības un zibeņaizsardzības sistēmas un apmēbelēt telpas.
Sakārtotā infrastruktūra dot iespējas invalīdu klubam, rīkot treniņnometnes, apmācības, kursus un nodrošināt arī dalībnieku izmitināšanu.

Realizējot projektu, 2010.gadā biedrība organizēja dažādus apmācību kursus, piedāvājot novada cilvēkiem ar invaliditāti iegūt jaunas darba iemaņas un būt nākotnē konkurētspējīgiem darba tirgū. 2010.gadā noorganizēja pērlīšu veidošanas un floristikas kursus. Tradicionāli organizēja sporta spēles Imanta Kalugas piemiņai. Veiksmīgi sadarbojas ar Balvu, Alūksnes, Gulbenes, Ludzas invalīdu klubiem, organizējot kopējus pasākumus, apmācības un pieredzes apmaiņas braucienus. Turpina noorganizēt masiera pakalpojumus (2 reizes gadā) un piedāvā ne tikai cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, bet arī visiem interesentiem apmeklēt biedrības rīcībā esošos trenažierus.

 

Ir uzstādītas ugunsaizsardzības, zibensaizsardzības sistēmas, ierīkota signalizācija. Lai nodrošinātu cilvēkiem ar īpašām vajadzībām un visiem interesentiem nakšņošanas iespējas, iegādājās mēbeles: piecas dīvāngultas, 2 plauktu komplektus, divdurvju skapi un mazus skapīšus. Sakārtoja ēkas otro stāvu, kur ierīkots darba kabinets. Otrajā stāvā iekārtota arī telpa, kur ikviens interesents var izmantot nakšņošanas pakalpojumus. Pirmā stāva aprīkošanai iegādāta dīvāngulta, 15 jauni krēsli, spogulis. Ēka ir piemērota semināru, kursu un citu nodarbību organizēšanai, kā arī neformālu pasākumu rīkošanai.

 „Nakšņošanas iespējas var izmantot visi interesenti. 1.stāva īre semināriem, pasākumiem ir 15,00 Ls, ja izmanto saunu 25,00 Ls un ja vēlas nakšņot, tad visa mājiņas īre būs 35,00 Ls. Ja vēlēsies tikai nakšņot, tad izmaksas ir sākot no 5,00 Ls. Cena atkarīga no tā, cik daudz pakalpojumus vēlēsies izmantot. Projekts ir īstenots. Ieguvēji būs ne tikai cilvēki ar īpašām vajadzībām vai pagasta ļaudis, bet arī visi Viļakas novada iedzīvotāji un apmeklētāji, jo ir izveidots jauns nakšņošanas piedāvājums, kur iespējams organizēt apmācību uz vairākām dienām nelielām grupām, ” stāsta kluba „Medņeva” vadītāja Biruta Nagle.


Kontakti:
Kluba vadītāja: Biruta Nagle
Mob.t. 28342834
e-pasts: birutanagle@inbox.lv