Niks Bukovskis ir realizējis ELFLA projektu Nr. 18-07-AL19-A019.2101-000001, projekta nosaukums „Dīzeļdzinēju diagnostikas un sprauslu remontdarbnīcas izveide”  par summu 17015,52 EUR, no kuras 9843,69 EUR ir publiskais finansējums.

   Projekta mērķis ir radīt jaunu pakalpojumu Ziemeļlatgalē.Tiks radīts un sniegts jauns, inovatīvs pakalpojums attīstības stratēģijas īstenošanas teritorijā un Ziemeļlatgalē. Projekta ilgtermiņa mērķis ir radīt mazo uzņēmumu, kas veicinās Ziemeļlatgales sociālekonomisko attīstību, paplašinās sniegto pakalpojumu klāstu autoremonta jomā un paaugstinās lauku iedzīvotāju dzīves kvalitāti.

    SIA “BMN diesel” ir jaunizveidots uzņēmums, kura dibinātājs Niks Bukovskis, veicot vietējo pakalpojumu ņēmēju un sniedzēju tirgus izpēti, konstatēja, ka tuvākā vieta kur iespējams veilkt Common Rail dīzeļa sprauslu pārbaudi ir Valmiera un Rēzekne. Balvos šādas iekārtas nav nevienā servisā. Automobīļa diagnostiku dzinēja un elektronikas pārbaudi Balvos ir iespējams veikt, gandrīs visos servisos, bet dzinēja sprauslu bārbaudi neveic nevienā servisā. Šis uzņēmums ir pagaidām vienīgais Balvos, kas sniegs dīzeļa sprauslu pārbaudes pakalpojumu.

    Ar šī projekta starpniecību, dīzeļdzinēju diagnostika un sprauslu remontdarbnīcas izveidei un pakalpojumu sniegšanai tika iegādātās sekojošas iekārtas un palīginstrumenti:  diagnostikas komplekss LAUNCH X-431 EURO TAB, kurš veic automobīļa elektronikas un dzinēju pārbaudi;  Common Real dīzeļa sprauslu pārbaudes stendu EPS 118-pārbauda un nosaka, kuras sprauslas ir bojātas. Vienlaicīgi tiks piedāvāta dīzeļdzinēju sprauslu pārbaude, automobīļiem kuriem nav Common Rail sistēma-šāda veida dīzeļdzinēju pārbaudei tika nopirkts mehāniskais testēšanas pumpis. Projekta ietvaros iegādāti instrumenti ar kasti un papildierīces: gaisa kompresors, sprauslu izņemšanas kompl. un ultraskaņas vanna, ar kuras palīdzību ir iespējams iztīrīt un izmazgāt vismazākās dzinēja detaļas, kuras nevar iztīrīt ar rokām.

            Pašlaik, tiek veikta uzņēmuma telpu labiekārtošana un iekārtu apguve, lai jau drizumā sāktu sniegt kvalitatīvu dīzeļa dzinēju sprauslu pārbaudi un remontu.

Uzņēmums atrodas Kalna ielā 3, Balvos, Balvu novadā.

   

 

 

  

     Uldis Matisāns ar LEADER projekta atbalstu realizēja projektu Nr.18-07-AL19-A019.2101-000008 “Jaunu iekārtu un papildaprīkojuma iegāde un uzstādīšana, lai nodrošinātu plašāku un kvalitatīvāku pakalpojumu sniegšanu Ziemeļlatgalē”, programmas 2014.-2020. gadam apakšpasākuma “Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju”. Projekta attiecināmās izmaksas EUR 18576.40. Projekta īstenošanas publiskais finansējums EUR 13003.47.
    Projekta mērķis:iegādāties un uzstādīt papildus iekārtas un inventāru, lai papildinātu esošo iekārtu klāstu. Izveidot vietu, kur pārstrādāt meža gaļu ,kā arī nodrošināt kvalitatīvu ēdiena pasniegšanu Ziemeļlatgalē, popularizēt un piedāvāt iedzīvotājiem vietējos produktus, kuriem ir zināma izcelsme un attīstīt vietējās produkcijas realizācijas vietu.

     Projekta ietvaros tika iegādātas šādas iekārtas un darba galdi:

N/t saastatne ar 4 paluktiem, plaukti traukiem, apkalpošanas ratu komplekts, rati GN 1/1 traukiem, Katlu komplekts, galda piederumu komplekts 100 personām, galda trauku komplekts, servēšanas trauku komplekts, tējas un kafijas pasniegšanas komplekts, glāžu komplekts, pannu komplekts, servēšanas piederumu komplekts, dzērienu dispensers, gaļas kuteris, fritēšanas, vārīšanas un tvaicēšanas grozu komplekts, 6 porciju fritējamie grozi ar pamatni, stienis – statīvs kautķermenim.

Projekta vadītājs: Rolands Keišs

 

 

 

    SIA METTA STEEL Rugāju novadā ir īstenojusi LEADER projektu Nr. 18-07-AL19-A019.2101-000003 “Industriālā dizaina mēbeļu un interjera priekšmetu ražošanas uzņēmuma izveide”. Projekta attiecināmās izmaksas ir 19794,50 EUR, no kurām publiskais finansējums- 13856,15 EUR.
    Projekta mērķis ir izveidot uzņēmumu, kurš specializējas industriālā dizaina mēbeļu un interjera priekšmetu ražošanā. SIA Metta Steel darbības pamatideja ir no Latvijā pieejamiem materiāliem (koks, metāls, betons, stikls u.c.) radīt produktus ar augstu pievienoto vērtību. Mēbeles un interjera priekšmeti tiek ražoti no augstas kvalitātes metāla apvienojumā ar dzelzsbetonu vai nelīmētu masīvkoku. Ražošanas procesā tiek pielietotas mūsdienīgas industriālās tehnoloģijas, kas nodrošina metāla konstrukciju izgatavošanas precizitāti, nevainojamu pulvera pārklājumu un dzelzsbetona izturību, īpašu uzmanību pievēršot augstvērtīgai masīvkoka apstrādei.
    LEADER projekta ietvaros uzņēmums ir iegādājies pamatlīdzekļus (dažādi specifiski instrumenti un automatizēta mazgabarīta koksnes žāvēšanas iekārta), kā arī ir izveidota uzņēmuma mājas lapa (www.mettasteel.com).
Projekta ietvaros iegādāto koksnes žāvēšanas iekārtu- mazgabarīta kalti, uzņēmums izmantos, lai sagatavotu kvalitatīvu izejmateriālu savu produktu ražošanai. Paralēli tam, tiks sniegti arī kokmateriālu žāvēšanas pakalpojumi nelieliem apjomiem (līdz 2 m3), kas noteikti būs aktuāli vietējā tirgū. Izmantojot datorvadību, tiks noteikts precīzs žāvēšanas un mitrināšanas process. Žāvēšanas cikla laiks ozola vai oša zāģmateriāliem būs līdz piecām nedēļām.
    2018. gadā SIA Metta steel ir uzsākusi mēbeļu un interjera priekšmetu ražošanu. Ir radīti pirmie dizaina produkti- metāla konstrukcijas gulta ar ozolkoka apdari, daudzfunkcionāla plauktu sistēma no metāla un ozolkoka, āra mēbeļu komplekts, metāla lampas un pulksteņi.
METTA STEEL mēbeles un interjera priekšmeti ir radīti iedvesmojoties no Ziemeļu dabas askētisma un urbānā industriālisma spēka. Apvienojot dzelzs rūdu, kas nāk no Ziemeļu zemes dzīlēm, stikla tīrību, ozola koksni no gadsimtos mērāmām birzīm un dzelzsbetona spēku, ir radīts vērtībās balstīts dizains kopš neatminamiem laikiem. Pāri laikam. Laikā.

www.mettasteel.com
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
T. 26607478 (Andris), 29197821 (Margita)

 

 

 

     

      IK “SDA-75 ir realizējis projektu Nr.18-07-AL19-A019.2101-000007, projekta nosaukums “Meža piekabes ar hidromanipulatoru iegāde, pakalpojumu pieejamībai, darba efektivitātes uzlabošanai un konkurētspējas attīstībai”, par summu  EUR 17895,90, no kuras EUR 10353,00 ir publiskais finansējums.

    Projekta mērķis ir meža piekabes ar hidromanipulatoru iegāde darba kvalitātes paaugstināšanai un pieejamībai, uzņēmuma ilgtspējas attīstībai un konkurētspējas paaugstināšanai.

     Ilgtermiņa mērķis ir veicināt ekonomisko attīstību Ziemeļlatgalē, paaugstinot lauku teritorijas iedzīvotāju dzīves kvalitāti, vides sakārtošanu, lauku teritoriju ainavas uzlabošanu.

     IK “SDA-75” piedāvā zāģēšanas un izvešanas pakalpojumu. Krūmu izvešanu no tīrumiem, mežiem vai savākšanu attīritajās teritorijās, grāvīs.

Projekta vadītāja Diāna Zaļotova.

 

     Uzņēmums SIA “AMATI projekts” ir realizējis projektu Nr. 18-07-AL19-A019.2101-000009 “Digitālās drukas centra izveide” par summu EUR 20 477.14, kur attiecināmo izmaksu summa ir EUR 20 000, no tiem publiskais finansējums EUR 14 000.
    Projekta mērķis ir iegādāt ražošanai nepieciešamās iekārtas- digitālās drukas iespiedmašīna un giljotīna-  kas ļaus ražot poligrāfijas materiālus ar augstu pievienoto vērtību, nodrošinot klientiem pieeju pie visa veida produktiem, t.sk., kalendāri, bukleti, grāmatas, žurnāli, produktu iepakojumi, afišas, pastkartes u.c. Iekārta ļauj drukāt arī uz kartona materiāliem, kas ļaus ražot produktu iepakojumus vietējiem un tuvākajiem uzņēmumiem. Uzņēmums īpaši lepojas ar to, ka šāda līmeņa iekārtas ir vienīgajiem Ziemeļlatgalē un Ziemeļvidzemē, spējot būtiski kāpināt tā konkurētspējību gan vietējā, gan reģionālajā tirgū. Drukas aparāts spēj apdrukāt līdz 80 000 lapas/mēnesī, turpretim giljotīna var nodrošināt materiālu pēcapstrādi līdz 475 mm platumā un 75 mm biezumā. Iegādātās iekārtas ļauj vienīgajiem šajā reģionā sniegt profesionālu drukas darbu veikšanu. 
     Iegādātās iekārtas efektīvais izmantošanas laiks ir vismaz 10 gadi un tas papildina uzņēmuma rīcībā jau esošos darba instrumentus un iekārtas, kas ļaus realizēt ikviena klienta prasības īpaši augstā kvalitātē. Pateicoties jauniegūtajām iekārtām, uzņēmums ir ne tikai nostiprinājis pozīcijas vietējā tirgū, bet plāno to aktīvi palielināt tuvākajos reģionos.

 

 


Lapa 1 no 2